Manuál k registraci a vyplnění evidečního listu

1) Nejprve se musíte zaregistrovat - na pravé straně klikněte na tlačítko Vytvořit nový účet. Ve formuláři, který se vám otevře, vyplníte požadované údaje. Na konci stránky odklikněte tlačítko Vytvořit nový účet. Tím budete zaregistrováni a bude vám na Váši uvedenou mailovou adresu zasláno přístupové heslo (to je možné následně změnit na to, co jste zvyklí).
Údaje uvedené v registraci slouží pouze ke komunikaci s vámi a nebudou nikde zveřejňovány.


2) Dál vždy, když se budete chtít dostat ke zpracování, doplnění, pozměnění svého projektu, musíte se přihlásit: vepsáním svého uživatelského jména, hesla a následným stisknutím tlačítka Přihlásit se. Vše najdete opět vpravo na stránkách výtvarných přehlídek.
Pokud byste zapomněli své heslo, zadejte pouze své uživatelské jméno a stiskněte tlačítko Zaslat nové heslo. Na vaší emailovou adresu vám přijde náhradní heslo.


3) Po přihlášení se změní nabídka v pravém sloupečku. Pod tlačítkem Můj účet můžete zkontrolovat, případně opravit, údaje, kterými jste se přihlásili. Pro vás ale nyní bude nejdůležitější tlačítko Vytvořit nový evidenční list projektu. Po jeho rozkliknutí se před vámi otevře formulář, který je potřeba vyplnit (kolonky označené hvězdičkou jsou povinné). Pokud budete na přehlídku zasílat více projektů, musíte evidenční list vyplnit ke každému z nich. Vyplněný formulář uložíte pomocí tlačítka Uložit, které najdete na konci stránky. K již vyplněnému evidenčnímu listu se můžete kdykoliv vrátit a upravit jej pomocí tlačítka Mé projekty. Najdete ho opět v pravém sloupečku.

Evidenční list je nedílná a nezastupitelná část Vašich projektů, bude na rozdíl od Vašich soukromých údajů prezentován v rámci přehlídky! Věnujte jeho vyplnění pozornost!

4) Po vyplnění evidenčního listu budete moci přistoupit k naplnění vizuální části vaší www prezentace. Tato možnost bude zpřístupněna po 18. lednu. Návod na vložení obrazové dokumentace najdete také na těchto stránkách.

5) Před opuštěním těchto stránek se nezapomeňte odhlásit (v pravém sloupečku tlačítkem Odhlásit se).