Účastníci přehlídky si popisy projektů stylizují sami. Organizátor přehlídky neprovádí žádné korektury, ani jazykovou kontrolu.
Autor:
Lenka Feldsteinová
Spoluautoři:
Vladimíra Křenková, Diana Pinkasová
Název instituce:
Základní umělecká škola Sedlčany
Stručný popis:
Východiskem výtvarného projektu napříč skupinami byla inspirace shlédnutého představení Laterny magiky "CUBE". Chtěli jsme proměnit veřejný prostor - sterilní fasádu naší školní budovy, chtěli jsme se ohlédnout za naší historií, oslavit netradičně 17. listopad, chtěli jsme inspirovat, sdílet to s našimi přáteli, spolužáky, rodiči i prarodiči... Rozhodli jsme se vytvořit časovou osu v omezené barevnosti (od návrhu až po realizaci) a naší "kostku - budovu ZUŠ" zahalit shrnutím mezníků, více či méně inspirativních kulturních osobností a staveb. Nastínit tak v kostce našich posledních 100 let. Podařilo se nám zlákat dramaťáky (ujali se režie, dělali nám kameloty), tanečníci si vzali na starost dobovou tančírnu, kamarádi Kavárnu, vypálili jsme v pilinách hodinová kolečka jako symbol plynutí doby, fasádu jsme započali, s jarem nás čeká dokončení, mráz nás vyhnal a dovolil nám luxus odpočinku a potřebného odstupu.

paravan oboustranný - rozměry šířka 160cm x výška 180cm při úplném rozložení - instalace zabere plochu cca 100 x 130cm foto instalace DSCN5646.JPG (poslední v řadě)
Počet zúčastněných:
40
Věk:
8 - 16
Forma a počet prací zasílaných na přehlídku:
Portfolio 1x velikost A4 zavěsit na paravan, paravan 1x